PROFESJONALNE NISZCZENIE DOKUMENTÓW BIUROWYCH

home.html

Ecofol ul.Szymonowska 6, 46-250 Wołczyn tel: 602.266.369 kontakt@ecofol.pl

Nr BDO 000082870

 

Niszczenie dokumentów w systemie bezpiecznych worków  z zabezpieczeniem plombowym,

Transport z zabezpieczeniem GPS, możliwość nagrania niszczonych dokumentów, pełna ochrona danych osobowych, protokół zniszczenia wystawiony dla instytucj
i lub przedsiębiorstwa.  


Jak wygląda proces świadczenia usługi niszczenia dokumentów?

Po zamówieniu usługi niszczenia klienci otrzymują bezpieczne worki na dokumenty lub inne nośniki informacji . Następnie, w zależności od ustaleń umownych, następuje jednorazowa lub cykliczna wymiana worków. Pełne worki zostaną
w protokolarny sposób odebrane z siedziby klienta i przetransportowane samochodem wyposażonym w system nawigacji satelitarnej GPS do miejsca niszczenia.


Samo niszczenie dokumentów odbywa się w zabezpieczonym i strzeżonym obiekcie przez doświadczony personel w monitorowanym pomieszczeniu. Nasi eksperci chętnie doradzą i udzielą wsparcia, bez względu na to, czy chodzi o profesjonalne niszczenie dokumentacji biurowej, masowe niszczenie wielu ton dokumentów papierowych z archiwum zakładowego. Na koniec klient otrzyma pisemne poświadczenie zniszczenia.


Cenimy sobie Twój komfort i czas, dlatego:

  1. Nie musisz przygotowywać dokumentów do niszczenia. Możesz wyrzucić całe segregatory, dokumenty w koszulkach 

  2. Gdy przyjeżdża konwojent, wskazujesz mu miejsce z którego ma zacząć zbierać dokumenty. Konwojent z naszej firmy zapełnia na Twoich oczach worek po brzegi. Dokumenty zabieramy z dogodnego dla Państwa miejsca na terenie firmy.

  3. Angażowanie pracownika do działań związanych z gospodarką dokumentami to duże koszty dla firmy i oderwanie pracownika od codziennych obowiązków. Warto zlecić te działania profesjonalnej firmie.

WSPARCIE DLA PRZEDSIĘBIORCÓWdla_przedsiebiorcow.html
WSPARCIE 
ROLNICTWA dla_rolnictwa.html
PROFESJONALNE
NISZCZENIE DOKUMENTÓW BIUROWYCH
USŁUGI
TRANSPORTOWEtransport.html